Skip to main content
 
 

Ģirģens rosina Latvijā izvietot neizvietot sejas atpazīšanas kameras

Pēdējā laikā patiešām nepamet doma, ka Latvija tiek izmantota, kā poligons dažnedažādāko tehnoloģiju izmēģinājumiem. Un aizvien vairāk virzās totalitāras valsts virzienā. Nu jau publiski tiek atzīts, ka valsts drīkst neievērot cilvēktiesības un to dara neviens cits kā Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens. Pat LR Tiesībsargs konstatē, ka cilvēktiesības šāda ideja aizskarot gan, bet vajag. Ko vajag, kam vajag? 5G arī vajagot, lai gan cilvēks - parastais no tā ieviešanas iegūs tikai un vienīgi potenciālas veselības problēmas. Paši ieviesēji atzīst, ka nekāda taustāma labuma cilvēkiem no šīs inovācijas nebūšot, ka tā ir paredzēta industriālai lietošanai, ka neviens jau to nemaz tā īsti pārbaudījis neesot. Tajā pat laikā, visus, kuri uzdod jautājumus mūsu ''patiesības ministrija'' (mēdiji) naski apsauc par panikas cēlājiem, folijgalvām un tamlīdzīgi.

Arī šis sejas atpazīšanas projekts acīmredzot ir velnišķīgā ''Lielā brāļa'' nākamais solis, par kuru šobrīd vēl tikai tiek runāts, bet zinot kā sabiedrībai tiek iebarota jebkura ideja, ir skaidrs, ka agri vai vēlu (agrāk nekā mēs domājam) šo tehnoloģiju jau ir nolemts ieviest. Tieši tā - nolemts! Taču vai korumpētā un visai aprobežotā Latvijas Valsts policija ir gatava šādam lecienam nezināmajā? Mūsuprāt ne pavisam nē. Un par to derētu aizdomāties arī Ģirģenam, kurš nespējot sakārtot jau esošo bardaku iekšlietu sistēmā izdomājis saviem padotajiem iedot vēl vienu brīnumnūjiņu - sejas atpazīšanas sistēmu. Sandi Ģirģen, ja VP un drošības struktūrām varētu uzticēties, tad šāds risinājums būtu apspriežams, taču šobrīd, kad lietu pret jebkuru neērto cilvēku jau tāpat fabricē negodīgi un korumpēti šaurpieru inspektoriņi, šāds ierocis viņu rokās līdzinātos granātai pērtiķa rokās. Normāli, privātajā sektorā ir tā. Ja darbinieks nespēj veikt savus pienākumus, tad vai nu viņš tiek atlaists, vai viņam SAMAZINA atalgojumu. Bet kas notiek jūsu vadītajā bardakā? Jūs tikai prasat un prasat vēl un vēl, lai gan pat jau esošo atalgojumu atstrādāt jūsu asinssuņi nespēj. Pareizi jau ir, viena no budžetnieka mantrām visos laikos skanējusi šādi: ''neprasīsi - neiedos''!

Bet vai jūs, Ģirģena kungs, esat padomājis, kādu iespaidu šāda sistēma atstās uz iedzīvotājiem? Ņemot vērā jau tā neiedomājami lielo viltojumu skaitu, ko jūsu asinssuņi veic dažādās krimināllietās, ņemot vērā, ka lauvas tiesa šo manipulāciju tiek veikts tieši ar elektroniskajiem datu nesējiem un sistēmām. Jūs esat gatavs uzņemties atbildību par šo? Jūs esat gatavs uzņemties atbildību, par neskaitāmiem ne par ko sasēdinātiem cilvēkiem, tikai tādēļ, ka jūsu neatrisināto un neizpildīto darba pienākumu dēļ inspektoriem joprojām ir tūkstošiem aktīvu lietu? Maz ticams, jo grasaties viņiem rokās iedot ieroci, ar kura palīdzību vēl vairāk pakļaut riskam jebkuru indivīdu, kurš nav šīs sistēmas sastāvdaļa, vai pietuvinātais, nu vai vismaz pietiekami turīgs, lai varētu apmaksāt policistu izklaides ar citu cilvēku dzīvēm.

Ja vēl līdz šim radījāt iespaidu kā politiķis, kuram tiešām rūp savas pārvaldītās sistēmas darbības kvalitāte, tad šobrīd pierādat tikai vienu - Orvela ''Dzīvnieku fermu'' vai nu neesat lasījis, vai gluži otrādi - esat iezubrījis no galvas. Un vēl, mūsuprāt, esat pārvērties ''Lielā brāļa'' emisārā, kurš akli pilda pavēles un pakļauj pats savus līdzcilvēkus necilvēcīgiem eksperimentiem. Līdzīgas sistēmas jau ir ieviestas praktiski visās totalitārajās valstīs: Ķīna, Krievija uc. Tagad Jūs to gribat ieviest arī pie mums. It kā Eiropā! Acīmredzot, pēc eksperimenta ar Latviju (redzēs, kā šīs sistēmas iedarbojās uz eiropas mentalitāti), ir plānots ieviest to visā Eiropā. Bet Sandis Ģirģens varēs lepni paziņot: ''Mēs bijām pirmie!'' Pirmie, kuri ļāvās sevi paverdzināt, kuri ļāvās ieviest totālu kontroli pār savu privāto dzīvi un dzīvi kopumā. Varbūt Sandi, vajadzētu uzreiz spert nākamo soli - katram pa čipam vai svītrkodam uz pieres, lai jūsu pastulbajiem policistiem vispār nebūtu jāstrādā, lai Valsts policiju varētu pārvērst par tādu kā soda izpildes mašinēriju, jo vienīgais, ko jūsējie jau šobrīd prot ir labi  aizturēt (reizēm gan nesanāk pārāk profesionāli, gadās kādu lieku zilumu uzsist, kādu kaulu salauzt pat tiem, kuri neizrāda nekādu pretestību)? Un tad jau varēsiet ķeksīti pievilkt savas karjeras sasniegumu ailītē. Par cilvēku drošību, taisnīgumu, cilvēktiesībām - nospļauties. Ka tik ordeni piekar.


Avots: apollo.lv

Avots foto: Sayanythingblog.com


 


Tu vari atbalstīt mūsu darbu veicot ziedojumu:

Nelieto paypal? spied šeit.