Skip to main content
 
 

Vispasaules cenzētākā intervija ar Daividu Aiku, papildinātā versija, arī par 5G un C-19 saistību

Ir iztulkota garāka intervijas daļa, tādēļ publiskojam šeit. Lai nepazūd, līdzīgi kā visi David Icke video no sociālajiem tīkliem. Vēlreiz uzsveram, tas ir viedoklis, pie tam, ne mūsu, bet lielā, pat ļoti lielā daļā tam nevar nepiekrist. Un tā kā LR Satversmes simtais pants nosaka, ka cenzūra ir aizliegta, tad mēs noteikti nebūsim tie, kuri pārkāps Satversmi. Raksta apakšā pieejama poga drukāt, kas ļaus Jums viegli un ērti izdrukāt visu rakstu, lai iedotu to izlasīt tiem, kuri nesaprot angļu valodu vai arī nelieto internetu.

Pasaule mainās, iedvesma ir visur. Nekad agrāk nav bijis tik viegli veidot kontaktu, dalīties un satuvināt cilvēkus. Mēs mācāmies no citiem un atrodam labāko sevī. Izaicinām mūsu uzskatus, atklājam savas vājības, pārvaram savas bailes. Mēs transformējam sevi, lai varētu transformēt pasauli. Cik tālu mēs varam iet?

Šis ir LondonReal, es esmu Braiens Rouzs un mans viesis šodien ir Deivids Aiks - angļu rakstnieks un orators. Kopš 90.-iem gadiem zināms kā profesionāls sazvērestību pētnieks. Pats sevi sauc par pilnas slodzes izmeklētāju par to, kas un kā patiesībā valda pār šo pasauli.

Tu esi 21 grāmatas un 10 DVD ierakstu autors, esi uzstājies vairāk nekā 25 valstīs, tiešraidē runājis līdz pat 10h milzu auditorijām, piepildot tādus stadionus kā Vemblija arēnu. Tu esi šeit studijā jau otro reizi, lai runātu par Covid-19 pandēmiju un globālo pašizolāciju, par draudošo ekonomikas lejupslīdi, par 5G tehnoloģiju ietekmi, par mūsu tiesību un runas brīvības pārkāpumiem.

Deivid, esi sveicināts atkal LondonReal. Paldies, Braien. Ir pagājušas 19 dienas, kopš Tu biji pie mums iepriekšējā raidījumā. Kopš tā laika mums tiek stāstīts, ka miljoniem cilvēku visā pasaulē ir inficēti ar šo slimību, un kopējo mirušo skaitu, kas tuvojas 100 tūkstošiem. Gandrīz 3 miljardi cilvēku atrodas mājās pašizolācijā. Tirgus ir samazinājies par 30%, ar iespējamu globālu kritumu. Mūsu iepriekšējā saruna, atklāti sakot, strauji izplatījās, Deivid. Vairāk nekā 7 miljoni skatījumu, cik es saskaitīju, un visvairāk komentētākā pārraide visā LondonReal vēsturē. Tas man atklāj sekojošo - cilvēki vēlas dzirdēt tavu viedokli, un cilvēki vēlas dzirdēt patiesību. Deivid, kā tu jau zini, es nepiekrītu visam, ko tu saki. Bet es par katru cenu aizstāvēšu tavas tiesības to pateikt. Laikā, kad šajā valstī komunikāciju regulators 'Ofcom' aizliedz plašsaziņas mediju brīvu izteikšanos par, citēju "5G, koronavīrusa sazvērestības teorijām", es kļūstu ļoti norūpējies. Daudzi cilvēki man ieteica šodien neveidot šo interviju atkal, bet ASV, no kuras nāku arī es, Konstitūcijas pirmais pants nosaka tiesības brīvi izteikties un preses brīvību. Un šīs tiesības šobrīd tiek pārkāptas.

Džordžs Orvels savā slavenajā grāmatā "1984" raksta: "Vispārējas maldināšanas laikā, patiesības teikšana ir revolucionāra rīcība." Un, Deivid, tas ir tas, ko mēs šodien darīsim. Godīgi sakot, es nemaz nezināju, vai nonāksim līdz šim brīdim, man šķita, ka mūs šodien apturēs. Ar ko sāksim?

Vai tāds vīruss vispār eksistē? Kopš mūsu iepriekšējās intervijas, Braien, esmu pavadījis katru nomoda brīdi, kas aizņēma diennakts lielāko daļu, burtiski grābjot un apkopojot informāciju no virusologiem, speciālistiem, ārstiem visā pasaulē: ASV, Vācijā, Austrijā, Itālijā, kuriem nekad nedotu iespēju pat pietuvoties BBC vai CNN, jo viņi apgāž oficiālo viedokli par šo. Mānīšanu. Un, ja cilvēki aizies uz saiti www.davidicke.com pēc šīs intervijas, esmu publicējis virkni video, ar nosaukumu "For viewers to LondonReal" Virkne video ar šiem ārstiem un citiem, kuri katrs savā veidā pamato visu to, ko es šodien stāstīšu. Tas nav mans personīgais izdomājums, ko es tagad saku ēterā, tāds nav mans nolūks. Kāda jēga no tā. Vai nu tu runā faktus, ko saka cilvēki, kuriem tas būtu jāzina Vai arī nerunā vispār. Un tā, šis ir virsraksts, ar ko sākt. Tas daudzus šokēs, esmu pārliecināts.

Tāds Covid-19 nepastāv! Tāds neeksistē!

Un es šodien paskaidrošu, kāpēc tas tā ir, un kā no tā visa iespējams radīt iespaidu, ka ir pandēmija. Vienu no speciālistiem, kura teikto es apskatīju, sauc dr. Endrjū Koufmans. Viņš ir medicīnas doktors Amerikā un tagad strādā psihiatrijā. Un viņš, tāpat kā daudzi citi doktori, kurus jūs nekad neredzēsiet BBC, sāka aplūkot notikumu gaitu, kas ir novedusi līdz šim brīdim. Un tas notika šādi - cilvēki sāka saslimt visdažādāko iemeslu dēļ Ķīnā un Ķīnas varas iestādes paņēma ģenētisko materiālu no plaušās esošā šķidruma saslimušajiem cilvēkiem. Tikai dažiem. Ļoti mazam skaitam. Un viņi atrada to, ko mēs saucam par ģenētisko materiālu.Tas nebija izolēts vīruss, tas bija ģenētisks materiāls, kas tur varēja būt daudzu dažādu iemeslu dēļ, starp citu, ieskaitot arī plaušu vēzi. Un viņi nolēma, ka slimības cēlonis bija vīruss, kurš ir nosaukts par Covid-19. Bet nevienā brīdī viņi neizolēja tā saukto vīrusu no pārējā ģenētiskā materiāla, ko ir iespējams konstatēt organismā lielākajai daļai cilvēku. Viņi sāka, pirms testu veikšanas, cilvēkiem uzstādīt diagnozes tikai no simptomiem.

Un tu noteikti būsi dzirdējis šo konstanti atkārtoto tēmu par koronavīrusu jeb Covid-19, jo pastāv daudz koronavīrusu. Covid-19 - tu būsi dzirdējis - ir gripai līdzīgi simptomi. Šos gripai līdzīgos simptomus var izraisīt daudz un dažādi cēloņi. Taču viņi izlēma simptomus, kuru patiesais cēlonis var būt visdažādākais, piedēvēt Covid-19. Ja tev ir gripai līdzīgi simptomi - tev ir Covid-19! Khe! - Covid-19! Un tā skaitļi auga un auga.

Kad mēs nonākam pie 5G, tur ir vēl viens aspekts, par ko es vēlos pastāstīt saistībā ar Ķīnu, un arī saistībā ar Rietumiem. Bet viņi tad izveidoja testu, vai, precīzāk, sāka lietot testu, lai konstatētu Covid-19.

To sauc par RT-PCR testu. Un, tā nu ir sagadījies, ka tas nespēj noteikt Covid-19. Tas pārbauda ģenētisko materiālu ar visdažādāko saturu, ko izsauc daudzi un dažādi iespējami cēloņi.

Ja tests uzrāda pozitīvu rezultātu ģenētiskajam materiālam, bet nevis Covid-19, tava diagnoze ir Covid-19. Un ja tu nomirsti, tad ar Covid-19 diagnozi. To attīstīja un atklāja Kerijs Mullis (Kary Mullis), bioķīmiķis no Amerikas 1984. gadā. Un to parasti izmanto, lai diagnosticētu dažādas slimības. Tieši to pašu testu izmanto, lai diagnosticētu plaušu vēzi. Apskata to pašu plaušu ģenētisko materiālu par ko tad saka, ka tests ir pozitīvs un tev ir Covid-19.

Ko teica pats Kerijs Mullis, šī testa izgudrotājs! Mums vajag testēt pēc iespējas vairāk cilvēkus, lai noteiktu Covid-19!

Pats testa izgudrotājs teica:"Šis tests nav paredzēts, lai diagnosticētu infekciju slimības." Pats izgudrotājs to teica!

Bet ko viņi dara, lai noteiktu, kuram no mums ir vai nav tā sauktais Covid-19? Ar testu, ko autors saka, lai neizmanto tieši šim mērķim. Tev pārbauda šo ģenētisko materiālu un nosaka Covid-19, bet ir vēl viens aspekts. Ko šis tests patiesībā dara - tas pastiprina saņemto materiālu. Citiem vārdiem sakot - tas to palielina, vienkārši sakot, un pastiprināšanas ciklu gaitā tam palielinoties, Tas, ko sauc par slimības izraisītāju, kļūst lielāks un to var vairāk ieraudzīt. ..vai tā runā, ka var, bet pie tā vēl atgriezīšos. Bet viss pārējais ģenētiskā materiāla saturs arī tiek pastiprināts. Un liela daļa šī ģenētiskā materiāla jau atrodas ķermenī, praktiski ikvienā no mums. Un šādi darbojas tests. Šādā veidā regulēt skaitļus un datus ir ļoti viegli. Tu veic, teiksim, 30-35 pastiprināšanas ciklus tu ienesīsi pozitīvajā testa rezultātā virkni lietu no ģenētiskā materiāla, kas kļūst redzamas pavairotajā līmenī. Tu iegūsi dažus pozitīvus testus, kurus nosauksi par Covid-19, bet iegūsi arī negatīvus, jo neesi ienesis visu ģenētisko materiālu analizējamajā procesā. Bet, ja tu pastiprini ģenētisko materiālu, teiksim, 60 reizes tu esi ienesis tik lielu ģenētiskā materiāla saturu testēšanas procesā, ka tādā pastiprinājuma līmenī praktiski ikviens saņems pozitīvu atbildi. Jo viss ģenētiskais materiāls, kas atrodas ķermenī vairumam cilvēku, uzrādīs pozitīvu rezultātu testā, pateicoties augstajam pastiprinājuma līmenim. Tas nozīmē, ka jo vairāk pastiprinājuma ciklu izmanto, piemēram, dažādās valstīs, jo saņemsi vairāk pozitīvu rezultātu. Un tādējādi viss ko atliek izdarīt, ir palielināt pastiprinājumu un saņemsi vairāk pozitīvu rezultātu. Un tos nosauks par Covid-19. Pastiprināšana apzīmē testa jutību. Iedomājies, ka ir kaut kas adatas lielumā simboliski, kniepadatas galviņa un to nevar aprakstīt, jo tā ir tik maziņa. Tu to palielini, un tā kļūst daudz lielāka. Un nu tu vari sākt apskatīt tās dažādās sastāvdaļas. Un tieši to dara tests - tas pastiprina. Tas pastiprina. Notiek palielināšana. Un vēl viena lieta.

1890. gadā Roberts Kohs (Robert Koch), tālaika bakteriologs un ārsts, izveidoja un definēja Koha postulātus - tie ir 4 kritēriji, ar kuru palīdzību pierādīt, ka infekcijas izraisītājs ir cēlonis konkrētai infekcijai.

  1. Ikviens kurš ir pakļauts infekcijas izraisītājam, uzrāda tādus pašus simptomus.
  2. Kad infekcijas izraisītājs ir izolēts sauc to par vīrusu, baktēriju vai vienalga kā, tu to esi izolējis un tam klāt nav citu materiālu, tikai infekcijas izraisītājs. Tātad, tajā nav piesārņojuma, un nav iespējams iegūt viltus pozitīvu rezultātu ieprieš paskaidrotajā veidā Ir izolēts tikai infekcijas izraisītājs.
  3. Kad to paņem un injicē dzīvā organismā - saimniekā, saimniekam būs tieši tādas izpausmes, kādas, kā tu apgalvo, izraisa infekcijas izraisītājs.
  4. Un, kad tev ir šis saimniekorganisms, tu vari no tā izdalīt infekcijas izraisītāju, kurš, kā tu apgalvo, izraisa infekcijas slimību, Izdalīto materiālu tālāk injicējot citā organismā, tas to iegūs.

Runājot Covid-19 sakarā, ne viens, pat ne viens, no šiem 4 Koha postulātiem, kurus izmanto kopš 1890. gada medicīnas nozarē visā pasaulē, lai pierādītu, ka tieši šis inficē un izraisa to, neviens no šiem postulātiem nav izmantots un īstenots.

Neviens! Tad mēs nonākam pie sekojošas lietas, ko noteica Endrjū Kaufmans (Andrew Kaufman). Tas ir ļoti vērtīgs novērojums un pētījums, to jūs varat redzēt viņa video saitē www.davidicke.com pēc šīs intervijas. Kas notiek tad, kad šūna tiek saindēta - tā sekretē un izdala to, ko sauc par eksosomām. Tā ir daļa no dabīgajām un ikdienišķajām imūnsistēmas atbildes reakcijām, kas vērsta uz saindētajām šūnām. Un šīs eksosomas, kad tās tiek izdalītas, un tās tiek izdalītas TIKAI tad, kad šūna ir saindēta, un tā var būt saindēta dažādu iemeslu dēļ, tā var būt toksikoze un, kas to būtu domājis, to var saindēt ar stresu un bailēm. Tikai iedomājies to stresu un bailes, kas patlaban valda pasaulē šajā pašizolācijas laikā. Šūnu var saindēt ar slimību, ar infekciju, un to var saindēt ar elektromagnētisko lauku, kas kļūs ļoti aktuāli, kad runāsim par 5G. Tātad, šīs eksosomas tiek izdalītas. Viena no eksosomu funkcijām ir saindēto šūnu brīdināšana par saindēšanos, tām pārvietojoties ķermenī, ir problēma, sagatavojieties, mums te ir problēma! Viss, kas jādara, lai izdalītos eksosomas, ir jāsaindē šūna kādā no minētajiem veidiem. Ko Kaufmans ievēroja - zem mikroskopa attēlos ar eksosomām kā tās izskatās. Un tad viņš paskatījās uz attēlu mikroskopā, ko uzskata par Covid-19. Šie divi attēli bija pilnīgi vienādi! Tad viņš sāka apskatīt ģenētisko uzbūvi eksosomām, kuras jūs varat atrast plaušu šķidrumā cilvēkiem ar plaušu problēmām, jo šīs problēmas izraisa eksosomu izdalīšanos. Un viņš apskatīja ģenētisko uzbūvi tam, kuru pretendē saukt par Covid-19. Tās ir absolūti vienādas visos būtiskajos aspektos. Eksosoma un tā sauktais Covid-19 abi fiksējas vienādos šūnu receptoros. Tie ir - kā Kaufmans ir skaidri norādījis - viens un tas pats!

Tātad, kas te notiek - viņi ir paņēmuši dabīgu atbildes mehānismu ķermenim, imūnsistēmai, kas darbojas uz saindētajām šūnām un pārsaukuši to par Covid-19.

Šo ģenētisko materiālu, kas paņemts no cilvēku plaušām, un kas ir testa pamatā, saturēs jau pēc savas dabas šīs eksosomas. Un tā, viņi atrod dabīgu ķermeņa imūnsistēmas atbildes reakciju - šo eksosomu sekrēciju no saindētajām šūnām - un to nosauc par Covid-19. Un ikvienam, kuram ir kaut mazākā šūnu toksikoze, veidosies šīs eksosomas. Tad potenciāls iegūt pozitīvu testu "Jā, Covid-19 ir pandēmija!" - ir bezgalīgs Kas patiesībā notika - tika nolemts Ķīnā, starp citu, ja ieejam dziļāk, un es ceru mēs to vēlāk apskatīsim, kādēļ tas tiek darīts? Šis globālais kults ko esmu atmaskojis pēdējo 30 gadu laikā, kas virza pasauli uz globālu fašistu - Orvela iekārtu par kuras tuvošanos runāju jau 30 gadus, - Sveiki, esam klāt! Tam nav robežu tas slepus strādā katrā valstī politiķi tikai nāk un iet, tā tas ir vienmēr, Ķīna ir viens no kulta lielākajiem centriem tāpat arī Amerika, Izraēla Lielbritānija, Vācija, Itālija. Un pasekojiet secīgi līdzi jau agrāk Ķīnā viņi nolēma, un šim ir arī 5G aspekts, kuru mēs apskatīsim vēlāk, ka tas ir vīruss. Viņi neizolē vīrusu, viņi to testē vai diagnosticē, pamatojoties tikai uz simptomiem Un tad viņi sāk testēt un izmanto šo testu kas analizē ģenētisko materiālu, nevis Covid-19. Un...tad tas sāk pārvietoties uz rietumiem. Un rietumu ārstiem, māsiņām, medicīnas darbiniekiem utt. tiek teikts, ka šis Covid-19 paliek nekontrolējams. Pasaules Veselības Organizācija: "Tā ir pandēmija!!!" un mēs nonāksim pie tā, kuram pieder PVO, mazliet vēlāk un tādi ir simptomi. Un ko viņi sāk darīt? Ikvienam ar gripai līdzīgiem simptomiem tagad tiek diagnosticēts Covid-19 tīri tikai uz simptomu līdzības pamata. Un tādā veidā skaitļi sāk pieaugt.

Problēma ir tāda, ka šim būtu jābūt nāvējošam vīrusam taču nav tik daudz mirušo cilvēku, lai attaisnotu šo šo aprakstu. Un tad viņi sāka rīkoties šādi - ikviens kurš saslimst jebkāda iemesla dēļ starp citu, pat noveļoties pa kāpnēm, un nonāk slimnīcā tagad tiek pārbaudīts uz Covid-19. Tā kā tiek pārbaudīts ģenētiskais materiāls, kas ir atrodams daudzu cilvēku organismā, tiek iegūtas daudz pozitīvas atbildes.

Un ja arī tie ir slimnīcā ar vēzi pēdējā stadijā, vai ar kādu sirds slimību, vai sirds mazspēju vai kādu citu iemeslu, kas uzrāda gripai līdzīgus simptomus ja viņi saņem pozitīvu Covid-19 testa rezultātu tad, kad viņi nomirst, viņiem uzstāda miršanas diagnozi oficiāli no Covid-19! Tieši tāpēc pienāk ziņas no cilvēkiem ģimenēm, tuvajiem kuri saka, ka mans ģimenes loceklis nomira ar Covid-19 diagnozi, bet viņi no tā nenomira! Viņi nomira no kaut kā cita!

Viņiem tā kaite jau bija ilgus gadus! Lielisks piemērs: cilvēkiem visā pasaulē, kas šo skatās - bija reiz tāds slavens komiķis vārdā Edijs Lārdžs (Eddie Large) vienā komēdiju duetā "Little & Large" un Edijam jau kādu laiku bija problēmas ar sirdi un viņš nokļūst slimnīcā ar sirds mazspēju. Kamēr viņš ir slimnīcā, viņam diagnosticē Covid-19 jo viņam veica testu. Un kad viņš nomira, avīzēs un medijos ziņoja, ka Edijs Lārdžs miris slimnīcā pēc tam, kad tests uzrādīja pozitīvu Covid-19. Viņš nomira no sirds mazspējas bet Covid-19 būs oficiālā diagnoze.

Un skaitļi turpina pieaugt... Tu saki, ka kopējais mirušo skaits pasaulē nav anomāli mainījies, bet mēs esam to pārklasificējuši par Covid-19, jo tie uzrādīja pozitīvu testu un tu saki, ka izmantotā valoda ir interesanta, jo nesaka, ka cilvēks mira no Covid-19, bet tie nomira pēc tam, kad tests uzrādīja pozitīvu rezultātu.

Šis ir interesanti, pēdējās dienās es esmu to uzsvēris. Pavērojiet mediju valodu - tā kā to izmantoja Edija Lārdža gadījumā. Pārsvarā viņi neapgalvo, ka šis cilvēks vai šāds skaits ir miruši no Covid-19. Ir grūti nomirt no kā tāda, ko nevar pierādīt, ka tas vispār eksistē. Tā saka un šādi izteicieni tiek izmantoti visu laiku - Šis cilvēks vai tāds cilvēku skaits nomira pēc tam, kad uzrādīja pozitīvu Covid-19 testu. Nevis, ka nomira no tā, bet palūkojies, kā tas tiek pasniegts: "O, Edijs Lārdžs nomira no Covid-19! O, tagad tas ir visiem!" Un tā... notiek kontrole pār skaitļiem ar to, kā pārveido citu slimību simptomus uz: "Tev ir Covid-19". Skaitļus kontrolē ar testēšanas veidu nevis nosakot Covid-19, bet testējot ģenētisko materiālu. Un miršanas statistiku var kontrolēt atkarībā no tā, kā tiek uzrādīts, kurš ir miris no Covid-19 kaut arī cilvēks nomirst no kaut kā cita.

Par cilvēkiem tiek uzrādīts, ka viņi mirst no Covid-19 arī tiem, kuriem ir vēzis pēdējā stadijā. Un te, Braien, ir pāris skaitļi tie ir oficiālie dati no Itālijas medicīnas iestādes, kuru mēs GBR sauktu par Nacionālo Veselības dienestu. 99 % cilvēku, kuri Itālijā ir nomiruši no Covid-19, Itālijā; 99 %, bija viena, divas, trīs vai vairāk vēl citas veselības problēmas, kuru dēļ viņi atradās slimnīcā. Un tāpēc ir tik viegli pieskaitīt tos cilvēkus, kuri mirst ar citām kaitēm, un norādīt, ka tie miruši no Covid-19.

Tas nenozīmē, ka visi ārsti un medmāsas zina to, kas notiek - ir vajadzīga tikai hierarhija, kas pateiks, kā jādara un tie tā arī darīs - tā tas arī strādā. Un tu pieminēji kaut ko ļoti svarīgu. Pēdējo reizi, kad aplūkoju kopējo mirstības statistiku no visdažādākajiem iemesliem kopumā Eiropā un Apvienotajā Karalistē, tā nebija palielinājusies, salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, pat līdz apjomam, kas tikai sāk ietvert tos cilvēkus, par kuriem mums saka, ka tie mirst no Covid-19.

Un iemesls tam ir bet tas varētu mainīties to iemeslu dēļ, kurus mēs apskatīsim, kad runāsim par 5G Un iemesls tam ir lielākais vairums cilvēku nemirst tie tiek pieskaitīti, kā būtu miruši no Covid-19, kaut arī tie ir miruši no citām kaitēm. Tagad apskatīsim Lombardiju kas ir uzliesmojuma centrālā vieta Itālijā, kas ir bijusi uzmanības centrā un visa pārējā Eiropa un Rietumu pasaule ir līdz nāvei pārbijusies "Ak, kungs, mēs varam kļūt par nākamo Itāliju" Lombardija, kas iekļauj arī Milānu, ir visā pasaulē bēdīgi slavena ar savu toksisko un piesārņoto gaisu. Tieši tāpat kā Uhaņa un Ķīna. Tādējādi ievērojami vairāk cilvēku ik gadu mirst Lombardijā - tajā skaitā arī no plaušu problēmām, nekā visā pārējā Itālijā. Pēdējie skaitļi, ko redzēju - gandrīz 100 tūkstoši iedzīvotāju gada laikā nomira Lombardijā. Otrajā vietā - Itālijas reģions Lacio kurā šis skaits ir 57 tūkstoši. Ir Itālijas reģions, ar lielu mirstību, tajā skaitā arī no plaušu slimībām, un pastāv milzīgs potenciāls lai izveidotu šo diagnostikas lēcienu, kas uzrāda cilvēku mirstību no citām kaitēm, un šķietami liktu noticēt, ka tie ir miruši no Covid-19. Un tādējādi var kontrolēt skaitļus. Var pārbaudīt noteiktā veidā un var diagnosticēt noteiktā veidā un skaitļi pieaug. Un tad, kad diagnosticē un pārbauda citā veidā varbūt samazinot ģenētiskā materiāla pastiprinājuma ciklu skaitu ko izmanto testēšanai, tad skaitļi samazinās. Vai esi ievērojis, ka Ķīnā bija neparasta reakcija pašizolācijas laikā - tika būvētas jaunas slimnīcas 7-10 dienu laikā lai būtu gatavi absolūti postošajai krīzei, šim vīrusam, pareizi? Un pavisam īsā laikā, salīdzinot ar sākotnējo, šīs slimnīcas ir slēgtas. Skaitļi ir kritušies, tā saka. Tiek atsākti lidojumi, ekonomika atjaunojas. Cilvēki atgriežas ielās. Ko? Kas notika? Tik pēkšņi viss mainījās? - jo tas bija pēkšņi! Bet, ja cilvēki tiek testēti un diagnosticēti kādā noteiktā veidā, un mēs tikko teiktajam vēlāk pievienosim arī 5G, kad tiek mainīta diagnoze un testēšanas veids, kas notiek ar skaitļiem? Tie krītas! Vēl viens aspekts šim, Braien, kas ir līdz ārprātam neticami, bet es esmu redzējis gana daudz pierādījumus tam, ka tā ir patiesība, no cilvēkiem, kas ar mani kontaktējušies un to teikuši sociālajos medijos par saviem tuviniekiem. Viņi vēlas es saku "viņi", bet ar to domāju kultu kas kontrolē reakcijas piramīdu tie acīmredzami vēlas pēc iespējas vairāk mirušo, kuriem var uzrādīt Covid-19 jo tas attaisno pandēmiju.

Un mēs runāsim par to "kāpēc?"? Vēlāk mēs runāsim par to - kāpēc - jo tam ir viens milzīgs un vienkāršs iemesls tam ir tieša saistība ar to, kāpēc vispār ir noteikta pašizolācija. Bet, kas patiesībā notiek? Vecie ļaudis, kas ir slimnīcās jebkādu iemeslu dēļ pirmkārt, jau tos testē uz Covid-19, uz šo ģenētisko materiālu, un iepriekš paskaidroto iemeslu dēļ, liela daļa no tiem uzrādīs pozitīvu testu. Nevis vīrusam! Bet ģenētiskajam materiālam. Viņi dodas pie tiem, atsaucoties uz tuvajiem un ģimenēm, palātās u.c. strādājošie dara zināmu slimnīcas vadības politiku un viņi cenšas šos vecos cilvēkus pierunāt: "Jūs zināt vecos cilvēkus, kurus pašizolācijai bija jāaizsargā?" "Jā, protams." Viņus cenšas pierunāt parakstīt NRA (nereanimēt) veidlapas kas nozīmē, ka tiem ļaus nomirt un tie netiks reanimēti. Un kad viņi nomirst bez reanimācijas, tos iekļauj Covid-19 mirušo sarakstā. Vai esi ievērojis, ka parādās šāda informācija: "Mums varētu būt jāizdara izvēle" Jā, par atlasi par tiem, kurus ārstēsim un veciem ļaudīm - mums būs jāpieņem grūti lēmumi. Veciem cilvēkiem, kuriem dod parakstīt NRA veidlapas. Pareizi? Tiek nicinoši un ļaunprātīgi izmantoti vecie cilvēki kuriem šī pašizolācija tiek pasniegta kā glābiņš. Kādas ģimenes loceklis sakontaktējās ar mani un stāstīja par savu 83 gadus veco māti, kura atradās slimnīcā ar ortopēdisku iemeslu. Nevis ar štrunta vīrusu! Un ārsti vērsās pie viņas un mudināja parakstīt NRA veidlapu. Bet - viņai ir ortopēdiska problēma! Tā kā viņa pati bija pie pilnas saprašanas, tad tad viņa atteicās, bet daudzi cilvēki to nedara daudzi veci cilvēki to nedara, jo viņi nezina, kas notiek. Viņiem paskaidro, ka tā ir jāparaksta, lai glābtu citus cilvēkus. Tas ir tas, ko viņi saka! Braien, tā ir Orvela tipa valoda! Tev viss ir jāpasniedz otrādi. Viņi cenšas tos piedabūt parakstīt lai ļautu tiem nomirt. Un ikviens, kurš nomirst, ir nomiris no Covid-19, jo ir veikts tests. Tā ir blēdīšanās, kas notiek. Un tas patiesībā nozīmē to, ka skaitļi tiek manipulēti ar testa veikšanu, ar diagnozes uzstādīšanu, un ar statistikas uzskaiti. Tādā veidā skaitļiem var ļaut augt, un augt un augt, lai attaisnotu tālāku pašizolāciju. Un tad, kad viņiem šķitīs, kā es jau teicu mūsu intervijā pirms pāris nedēļām, kad tas viss būs beidzies? Tas būs beidzies, patiesībā tikai uz laiku, pie tā atgriezīsimies vēlāk, kad viņi uzskatīs, ka ir sasniegts viss tas, ko viņi vēlējās no šī iegūt, kas ir pilnīga un absolūta pasaules ekonomikas sagrāve, tas ir milzīgs cilvēku skaits, kuri ir zaudējuši savu neatkarību un dzīvesprieku un ienākumus un tādējādi kļuvuši atkarīgi no valsts un darīs visu, ko valsts prasīs, lai saņemtu valsts žēlastību.

Viņi izbeigs šo visu un nolaidīs skaitļus "O, mēs esam izlīdzīnājuši līkni!" Tad, kad viņi uzskatīs, ka no šī ir ieguvuši to, ko gribēja.

Paskaties uz Ķīnu, tur viņi izdarīja tieši to pašu "Briesmas, šausmas, ārprāts!!!" - bums, un viss cauri. Kā tas var beigties Ķīnā? Patiešām - kā? Tas nav loģiski. Tam nav loģikas! Vairāk kā miljards cilvēku, infekcija strauji izplatās pilsētvidē, kas būtībā ir vicaur Ķīnā. Cilvēki saka, ka Ķīna melo par savu statistiku. Kāds ārsts man stāstīja, ka redzējis apbedījuma urnas stāvgrūdām. Viss, ko var pateikt - Ķīnā atgriežas dzīve, atdzīvojas industrija, cilvēki atgriežas ielās un tiek atkal atjaunota gaisa satiksme. Jēga tam visam ir - varas iestādes kontrolē statistiku un, pastāv vēl cits veids, kā viņi kontrolē statistiku, kad runāsim par 5G. Un tā viņi var izlemt, kad tieši viss šis beigsies. Jebkurā brīdī, tikai mainot uzskaites veidu un mainot testēšanas veidu. Paskaties uz šo secību viņiem nebija pietiekami daudz mirušo no šī vīrusa lai attaisnotu faktu, ka vīruss ir letāls. Vislielākajam un plašākajam vairākumam cilvēku neuzrādās simptomi, vai arī tie ir ļoti viegli. Turklāt, vēl kaut kas Šis RT-PCR tests, kurš nenosaka un arī nespēj noteikt, cik daudz "vīrusa" tevī ir. Es tagad sēžu te, tu sēdi tur un visi klausītāji arī un katram ir savs t.s. vīruss kas ir dabīga imūnsistēmas sastāvdaļa un tā būs katram ķermenī. Un tā būs tādā līmenī - milzīgā daudzumā - kas nekad mūs vispār neietekmēs. Tieši tāpēc tu vari saņemt pozitīvu rezultātu, bet neuzrādīt nekādus simptomus, jo tas ir tik zemā līmenī, ka tevi neietekmē. Imūnsistēma visu izšķiro un visu kontrolē. Tas, ko tu nespēj izdarīt ar šo testu, ir pārbaudīt to, cik daudz t.s. "vīrusa" ir tevī Un, runājot ar kāda ārsta un zinātnieka vārdiem, ir vajadzīgs milzīgs apjoms vīrusa, lai ar to saslimtu. Viņi nevar tev pateikt, vai slimība ir no vīrusa vai kā cita, ja nenosaka, cik daudz tev tā ir. Un šis tests to neveic. Ja ir nepietiekams skaits mirušo, lai attaisnotu, ka šis "vīruss" ir letāls, bet tu vēlies ieviest pašizolāciju, tu vēlies to ieviest daudz lielāku iemeslu dēļ, pie tiem atgriezīsimies vēlāk, Un ko tu dari - tu saki: "Vāāi, līdz šim brīdim nav nomiruši vēl gana daudz cilvēku. Bet kas vēl BŪS!!" Vai redzi, ka tas notiek visā pasaulē "Nu tik sagaidi pīķi". Šis pīķis var iestāties jebkurā brīdī, kad viņi vēlas palielināt veidu kā testēt un veidot statistiku. Baigais pīķis; tā nav problēma! Taču tiek radīta ilūzija par tādu. "Tas mūs sagaida nākotnē." Un tajā laikā, šajā valstī un tāpat arī ieteica Amerikai, un citām valstīm līdzīgi. Tajā laikā, kamēr Boriss Džonsons, britu premjers saka: "Mums nav vajadzīgs neko ierobežot, nav vajadzīgs slēgt futbolu nav vajadzīgs slēgt skolas." - atceries to? Tajā laikā parādās Imperial koledža un Imperial koledža specializējas ļoti sūdīgu datormodeļu veidošanā. Viņiem ir šausmīga vēsture šajā jomā gadu gaitā. Zini tos datormodeļus par polāro ledāju, kam ap šo laiku vajadzētu izzust: "jo mēs visi mirsim no globālās sasilšanas"? Kā tu to zini? "Jo mans datormodelis tā rāda." Viņi izveidoja datormodeli Covid-19. Precīzāk, profesors Nīls Fergusons (Neil Ferguson) kuram nekad, nekad visā savā dzīvē nevajadzētu dot padomus nevienai valdībai vairs nekad! Viņš saka: "Mr. Džonson, no 250 tūkstošiem līdz pusmiljonam cilvēku var nomirt no šī vīrusa Lielbritānijā." Un tagad.... Džonsons pieklust. Jo viņam apkārt cilvēki stāsta: "Klau, Boris, redzi, kas var notikt, ja neieviesīsi pašizolāciju un sociālo distancēšanos, un visu pārējo. Un zini ko, draugs, Tevi par to vainos." Tiek izdarīts spiediens, lai mainītu viedokli. "Nu mēs varam slēgt skolas, bet futbolu.." Jo futbolu neslēdza Džonsons, bet futbola federācija. Pēkšņi - pašizolācija. Un kas tiek darīts visā pasaulē, tas notiek pakāpeniski, Mazliet. Un vēl mazliet. Ļaujot cilvēkiem pierast, un tad "Ak, vai!" mazliet stiprāk. To dara pakāpeniski. Viņi plāno, ja mēs paši to ļausim! Arī pie tā atgriezīsimies vēlāk. Viņi plāno situāciju padarīt vēl saspringtāku. Pašizolācijas laikā, kad visiem piemērots nolādētais mājas arests, Fergusons teica: ''Viens, divi vai cik tur miljoni amerikāņu mirs no šī." 2,1 miljons? Jā! Tieši tā! 500 tūkstoši cilvēku UK? Jā, precīzi. Un jau pašizolācijas laikā pēkšņi sāka savas prognozes mazināt "Ā, nē, tie būs mazāk kā 20 tūkstoši cilvēku". Vēl kāds cits no Imperial koledžas, kas, starp citu, ir ļoti tuvā saistībā ar brīvmūrniekiem un brīvmūrniecību. Un vēl kas, tā koledžas daļa, kurā strādā Fergusons, saņem finansējumu no Bill-Melinda Gates fonda, par kuru mēs nopietni runāsim turpmāk. Jo Geitss ir absolūti tikai pavēļu izpildītājs, kaut arī ļoti bagāts, šajā kultā. Viņš ir šajā visā tieši iesaistīts, pie tā vēl nonāksim, [Fergusons] turpina samazināt savu prognozi un kāds cits no Imperial koledžas piemin, ka tie varētu būt 7500 cilvēku, kas mirs. Jā, vai pat vēl mazāk - 5700 cilvēku. Jā. Bet pašizolācija jau ir notikusi! Un tā notika, pamatojoties uz prognozi: "Tie būs ceturtdaļa līdz pusmiljons cilvēku". Vai vari iedomāties, Braien, vēl viens cits datormodelētājs, valdības padomdevējs, iesaistījās: "Mans modelis saka, ka nekas tāds nevarēja notikt. Nē, nē, nē, nē, mums nevajag neko slēgt. Tam nav jānotiek." Diez cik ilgi viņš bija valdības padomdevējs? 30 sekundes? Viņi iegūst to, ko viņiem vajag, lai darītu to, ko viņi grib. Un tā nu mēs esam pašizolācijā un tikai pāris dienu laikā, maksimums pāris nedēļu laikā, mēs esam nonākuši no tā, ko cilvēki uztvēra kā brīvu pasauli, līdz globālam fašismam. Globālai tirānijai, kurā maza, maza daļiņa cilvēku ir pakļāvusi miljardus cilvēku, pusi pasaules iedzīvotāju, mājas arestam. Un to īsteno visas šīs Covid-19 blēdības ietvaros. Un te, draugs, mēs nonākam pie 5G. Pirms mēs runājam par 5G, man tev ir jautājums. Es katru vakaru skatos Trampa tiešraides konferences un tajās parādās Dr. Fauci un Dr. Birx. Vai viņi apzinās, ka tests var nebūt precīzs? Vai viņi ir daļa no šī? Vai arī viņi seko statistikai? "Ā, jūs noteicāt, viss kārtībā" "Ā, jūs noteicāt, tad tā ir nāve". Vai viņi ir daļa no šī, vai arī viņi uzvedas kā zinātnieki un eksperti medicīnā? Tev ir nopietni jāizpēta abi, lai atbildētu uz šo jautājumu, taču tas darbojas šādi - ir piramīda, tā šis kults strādā, ir piramīda un tās augšgalā atrodas pats kulta kodols, kas vada šos notikumus pasaulē. No piramīdas virsotnes virzienā uz leju parādās arvien vairāk un vairāk cilvēku taču katrs zemākais līmenis zina arvien, arvien mazāk nekā iepriekšējais. Jo vienīgais veids, kā daži var manipulēt pasauli tā, kā viņi to dara, ir ar striktu subordināciju. Kurā cilvēki zina tikai to, ko viņiem ir nepieciešams zināt, lai varētu darīt savu darba daļu nezinot, kā viņu paveiktais savienojas ar citu paveikto, un vēl daudzu citu, tādā veidā radot pilnīgi citu redzējumu par to, ko viņi patiesībā dara Virzoties piramīdā uz leju, Piramīdas augšgals pilnīgi noteikti zina, ka viņi manipulē viņi zina, ka tā ir blēdība. Bet tu, piemēram, esi mediķis un tev saka: "Tādi ir simptomi. Kad tu redzi šos simptomus, tad uzstādi diagnozi - Covid-19. Kad cilvēks nonāk slimnīcā, tu veic Covid-19 testu. Ja viņš nomirst - jebkādu iemeslu dēļ - tad nāves iestāšanās apliecībā raksti: Miris no Covid-19". Kas ir šis slavenais teiciens pirms un pēc katras tirānijas?

"Es tikai izpildīju pavēles" Tā tas notiek. Bet daži ārsti, medmāsas un mediķi, par tiem runāsim arī saistībā ar 5G, ir nepaklausījuši šai pavēlei, sakot, ka šīs ir muļķības,

a) mēs uzstādām nepareizu slēdzienu par nāves iestāšanos, viņi nav miruši no Covid-19.

b) mums liek, lai veci cilvēki aizpildītu NRA veidlapas.

Daži no ārstiem "izjauc ierindu", bet lielākā daļa paliek ierindā un turpina tā darīt. Viņi varbūt sūdzas vai pačīkst par to, bet to dara. Un šādi tas strādā. Un tā mums ir PVO.

Kurš ir otrs lielākais PVO sponsors? Otrs lielākais uzreiz aiz ASV valdības? Bils Geitss viņam tā pieder.

Un šis Tedros, vīrs no Etiopijas, no marksistiskās cilvēktiesības iznīcinošās Etiopijas valdības, viņš bija Etiopijas veselības ministrs un 3 reizes pieķerts piesedzot holēras epidēmiju, viņš ir PVO ģenerāldirektors neviena cita iemesla dēļ, bet tikai lai darītu to, ko viņam liek. PVO vada šo politiku starp citu, PVO dibināja Rokfelleri, PVO pēdējo mēnešu laikā konstanti pieņem ačgārnus lēmumus. Pareizus lēmumus kultam, bet ačgārnus - cilvēcei. PVO veido politiku un norādes, kuras nodod pakļautajām instancēm Un tām vienkārši seko. Tiek sekots protokolam. Un te es minēšu piemēru, kad runāsim par 5G. Tāpēc ka Ķīna uzspieda drastisku un stingru pašizolāciju, un tad statistika sāka kristies, Ko tas radīja? Tas uzstādīja piemēru valstīm, kuras sekoja - veids, kā ar to tikt galā tāpat kā to izdarīja Ķīna, ir noteikt pašizolāciju un turēt cilvēkus šķirti vienu no otra. Tā ir blēdīšanās Un to diriģē kults, kamēr es internetā izveidoju ierakstu pirms divām nedēļām. Tas ir attēls ar zemeslodi un ir rakstīts: "Pārvalda psihopāti, vada idioti." Un šī dinamika tā arī strādā. Fonā darbojas psihopāti, kuri visu diriģē, un tad ir bezpalīdzīgie "Kas es esmu, kur es esmu, kas notiek?" cilvēki politikā utt. Kuri atbild šai politikai, sakot: "Ak, nē, mēs visi nomirsim! Vajag visus pašizolēt!" kuriem nav ne jausmas par to, kas patiesībā notiek. Man šķiet, ka Tramps un Boriss (Džonsons) nav iesaistīti šajā milzīgajā blēdībā. Drīzāk izskatās, ka viņi tikai reaģē uz notikumiem un cenšas glābt savu politisko reitingu un varbūt arī 'pa ceļam' cenšas paglābt kādus cilvēkus. Paskaties uz Borisu Džonsonu. Viņš šobrīd ir slimnīcā. Viņu vienkārši noņēma nost 'no trases'. Vai nav apbrīnojami, ka visi tie cilvēki preses konferencēs katru dienu atkārto: "Covid-19, covid-19, pašizolācija" Visi vienā laikā saķēra Covid-19. Man tas šķita dīvaini. Ieskaties Borisa Džonsona sejā, viņš izskatās pilnīgi apjucis un pazaudējies vīrs. Jo viņš 'nepasūta mūziku', viņu par visu vainos, bet viņš nepieņem lēmumus. Viņa padomdevēji pieņem visus lēmumus. Tie visu virza. Ēnas virza visu politiku. Tieši tāpēc viena un tā pati politika tiek pārņemta katrā valstī, jo būtībā tā tiek globāli diktēta. Tramps ir centies, Tramps ir centies, vismaz publiski, tam stāties pretī. Jo viņi zina, ka viņu pašu politiskās karjeras kā premjeram un prezidentam, tiks pilnīgi iznīcinātas, pateicoties šim ekonomiskajam Armagedonam ko radījusi pašizolācija. Bet pamatojoties uz ko? Uz štrunta datormodeļiem un sūda vīrusu, kas nemaz neeksistē un nekad nav pierādījis savu esamību. Viņi centās piebremzēt, bet paskaties uz spiedienu - "Trampa kungs, 2 miljoni amerikāņu mirs, ja valstī netiks ieviesta pašizolācija". Vai ne? Ja mēs nonākam pie 5G, tas ir dīvaini, jo pirmoreiz, kad es te biju, un mēs sarunājamies, vai tas bija 2018. gadā? Vairāk kā 2 gadus atpakaļ. 2018.gadā. Daļa no sarunas bija mans viedoklis par 5G. Un kopš tā laika daži cilvēki ir publicējuši šos video internetā. Tāpēc, ka es tajos uzsvēru to, ka 5G ir ārkārtīgi milzīga elektromagnētiskās enerģijas jauda. Nekad agrāk nepieredzēta. Tas nav tikai mazs 4G versijas uzlabojums 4G jau ir pietiekami slikts, tāpat arī 3G. Bet šis ir tikai maziņš 4G uzlabojums.. Bet tas ievieš pilnīgi jaunu elektromagnētisko viļņu spektru - milimetra viļņus. Un neiedomājami spēcīgāks par jebko, ko mēs līdz šim esam redzējuši.

Cilvēka ķermenis ir elektromagnētisks lauks. Smadzenes komunicē ar visu pārējo ķermeni un šūnām elektriski, tās apstrādā domu informāciju elektriski. Vienā līmenī mēs esam elektriski un elektromagnētiski organismi un būtnes. Kad šis elektromagnētiskais lauks ir līdzsvarā, mēs esam veseli. Kad tas ir disbalansā vai disharmonijā, mēs kļūstam slimi. Neveseli.

Disharmonija manifestējas par fizisku saslimšanu un psiholoģisku saslimšanu, kad tiek ietekmēta informācijas apstrāde smadzenēs. Mēs tagad tiekam bombardēti 24/7 ar elektromagnētiskajiem, tehnoloģiski radītiem elektromagnētiskajiem laukiem un wi-fi. Periodā, līdz vīrusa parādīšanās sākumam, mums strauji tika ieviests arvien vairāk un vairāk vietās 5G. Ir tāda grāmata "Neredzamā varavīksne" (The Invisible Rainbow) To ir sarakstījis Arturs Firstenbergs (Arthur Firstenberg). Viņš pēta elektromagnētisko lauku ietekmi uz veselību. Tehnoloģiski radītu. Jau ilgu laiku. Šajā grāmatā viņš dokumentē - ikreiz, kad mums ir bijusi liela mēroga "epidēmija" "globāla epidēmija" kaut tā pati spāņu gripa 1918. gadā, kurai nav nekāda sakara ar Spāniju. Tā "izcēlās" no militārajām bāzēm. Ikreiz, kad mums ir bijusi pandēmiska situācija, tik bieži ar ... gripai līdzīgiem simptomiem, pirms tam tikusi ieviesta jauna līmeņa un jaudīgāka tehnoloģiski radīta radiācija. Firstenbergs 2018. gadā teica, jau pirms 5G un pirms Covid-19, ka ikviens apjomīgs tehnoloģiski radītās radiācijas pieaugums kas ietekmē Zemes magnētisko lauku, ar kuru mēs esam saskarē visu laiku, ir radījis milzu problēmas cilvēku populācijas veselībai. To viņš teica 2018. gadā. 2019. gadā tiek ieviests 5G.

Daži no mums un liela daļa ārstu un zinātnieku aicina to pārtraukt, jo tam nav veikti testi - un to viņi (ieviesēji) atzīst - par ietekmi uz cilvēku psiholoģiju un veselību. Vai ir veikti kādi neatkarīgi testi? NEVIENS! Vienīgais neatkarīgais pētījums, ko veikuši patiešām neatkarīgi cilvēki kas nepārstāv telekomunikāciju industriju, un šie cilvēki saka, ka tas var izrādīties katastrofāli cilvēku veselībai. Un viņi aicina to apturēt.

Zinātņu doktori, zinātnieki no 41 valsts ir parakstījuši vēstules, sakot, ka tas ir jāaptur. Protams, ka tas netika apturēts! Un iemesls, kādēļ tas tiek ieviests bez testēšanas - ko viņi ir atzinuši - ASV kongresā (Capitol Hill) senators jautāja telekomunikāciju industrijas pārstāvjiem, tas bija pagājušogad: "Kādu testēšanu jūs esat veikuši? Cik daudz naudas esat izlietojuši 5G ietekmes pētījumiem uz cilvēku veselību?" Un viņi atbildēja - necik, nulle. Un iemesls tam - ja viņi būtu pētījuši, un iegūtos rezultātus publiskojuši, 5G nekad netiktu pieļauts. Telekomunikāciju kompānijas nevēlas mums tīši darīt pāri ar 5G. Ne jau tieši viņi. Te mēs atgriežamies pie piramīdas. Telekomunikāciju industrija galu galā pieder kultam, jo tam, ko dara telekom-industrija ar visām viedajām tehnoloģijām un satelītiem, pie tiem atgriezīsimies pēc brīža, kas ar 5G apstaro katru collu uz zemes, ir absolūti izšķiroša nozīme pilnīgai cilvēku kontrolei ar mākslīgā intelekta (AI) palīdzību. Telekom-industrijas piramīdā ir daudz cilvēku, kuriem nav ne jausmas par ietekmi, un pat arī nemaz negribētu to zināt, jo paskaties uz visiem tiem dabūjamiem dolāriem! Bet, kad nonākam tajā telekom-industrijas līmenī, kontroles centrālajā punktā viņi ļoti skaidri zina ko tas izdarīs. Un kāpēc? Jo viņi vēlas to ieviest, lai īstenotu konkrētu ietekmi uz cilvēci. Viņiem ir spēja psiholoģiski manipulēt ar cilvēkiem un būtībā - ar 5G viņi var īstenot masu slaktiņu.

Ko 5G dara? Ko dara 4G, bet 5G vēl vairāk?

Tas saindē šūnas. Tās tiek saindētas ar tehnoloģiski radītiem elektromagnētiskajiem laukiem. Šūnas tiek saindētas, un tās izdala eksosomas - kā imūnsistēmas atbildi. Un tās uzrādās Covid-19 testā. Kura bija pirmā Ķīnas pilsēta, kurā ieviesa 5G? Tieši pirms vīrusa izcelšanās. Uhaņā. Lūk, vēl viens scenārijs, ko cilvēki varētu apdomāt. Un vēl pirms es turpinu tālāk, kamēr notiek šī pašizolācija es to zinu no komunikācijas ar mani, Gasu un Džeimiju no www.davidicke.com, es to zinu no visām publikācijām internetā, ne tikai GBR, bet arī visā pasaulē un Amerikā, kamēr notiek šī pašizolācija, visapkārt ļoti strauji tiek uzstādīti 5G masti. Šajā pašizolācijas periodā vēl aptuveni 21 pilsētā GBR tiek ieviests 5G. 5G tiek ieviests ļoti strauji visā pasaulē. Šis ir laiks, kad visam būtu jābūt apturētam. Jā. Bet torņi tiek būvēti. Pat naktī. Jā, jo to būvi uzskata par pirmās nepieciešamības darbu. Jo kultam tas ir nepieciešams, jo viņi vēlas 5G visur. Tajā pašā laikā, kamēr notiek torņu uzstādīšana, tā notiek visā pasaulē, un, protams, cilvēki nevar protestēt, jo ir izolēti viens no otra. Un atrodas mājas arestā. Tāpēc viņi to dara. Īlons Masks (Elon Musk), viņš ir, es nesauktu viņu gluži par psihopātu, jo ar to nepietiek! Šis vīrs ir super-psihopāts. Iemesls - viņš zina, kāda būs ietekme notiekošajam. Viņš nedēļu pēc nedēļas, palaiž vairāk un vairāk satelītus zemos augstumos, kas staro 5G uz Zemi. Viņam ir atļauja palaist jau desmitiem tūkstošu satelītu. Un tuvojas savam mērķim - viņš vēlas palaist 42 000 satelītu. Jau ar tiem, kurus viņš ir palaidis augšā, astronomijas speciālisti visā pasaulē jau sūdzas - viņi vairs (ne sūda!) neredz nakts debesis! Pateicoties šiem satelītiem, kas apstaro Zemi ar 5G. Un, kamēr notiek šī pašizolācija, viņam ir izsniegta Federālās Komunikāciju Komisijas (FKK) atļauja. FKK atļauj palaist 5G bez testēšanas, jo FKK pieder kultam. Viņam ir atļauja uzstādīt vienu miljonu antenas uz zemes, tikai Amerikā vien, kas caur elektromagnētisko lauku savienojas ar satelītiem. Tas, ko viņi veido, (esmu par to rakstījis jau desmitiem gadu!) viņi veido tehnoloģisku sub-realitāti ar 5G palīdzību. To, ko viņi sauc par Viedtīklu (Smart Grid), aptverot visu pasauli ar satelītiem. Jo viņi rada sub-realitāti, kurai tiks pieslēgts cilvēka prāts caur mākslīgo intelektu (AI). Un viņi pat nosauc laiku, ka tas notiks jau nopietnā veidā 2030. gadā. Gads, kuru gaida ne tikai šajā sakarā. Tas patlaban notiek. Un viņš saņēma šo atļauju pašizolācijas laikā. Jā! Pašizolācijas laikā.

Palūkosimies uz sekojošo izmantojam Ķīnas piemēru bet vispirms man ir jāsaka 5G - tas ir vesels frekvenču spektrs; tā nav viena frekvence. Viņi sāk šeit, bet vēlas nonākt tur. Viņi jau tagad varētu tur nonākt, bet tas radīs uzreiz pārāk lielas izmaiņas. Veidos kādos tūlīt izskaidrošu. Ja cilvēki apskatīs LondonReal sagatavotos failus manā mājaslapā www.davidicke.com video sadaļā viņi redzēs kādu Ņujorkas ārstu. Šis Ņujorkas ārsts ir tik aizkaitināts, ka izveidoja video. Viņš bija tik sašutis, ka izgāja no rāmjiem. Viņš strādā Ņujorkas slimnīcas neatliekamās intensīvās terapijas vienībā.

Un šajā video viņš saka: "Skat, tas nav Covid-19. Tas nav tas, ko mums stāsta!" Viņš saka: "Mums stāstīja.. " (atceramies piramīdas struktūru un, ka visi dara to, ko viņiem liek) "Mums stāstīja, lai mēs pacientus ar plaušu problēmām ārstējam kā cilvēkus ar infekcijas slimību Covid-19!" "Tas nav tas, ko mēs redzam." Pēc šīs intervijas apskaties ārsta video.

"Tas nav tas, ko mēs redzam," viņš teica. "Es nekad neesmu redzējis neko tamlīdzīgu, ja runājam par to, ko var redzēt šo cilvēku plaušās un no kā šie cilvēki cieš un mirst." Viņš to teica.

Viņu plaušas izskatās tā it kā viņi lidotu 30 000 pēdu augstumā un kabīnē būtu pazudis spiediens, būtu pazudis skābeklis, un viņi lēnām mirst no skābekļa trūkuma. Vēl viens salīdzinājums - viņu plaušas izskatās kā kaut kas tāds, ko es sagaidītu ieraudzīt cilvēkam, kurš uzvests Everesta virsotnē bez aklimatizācijas un bez elpošanas palīgierīcēm. Tad viņu plaušām vajadzētu tā izskatīties. Viņš teica: "Es nezinu, kas notiek, bet tas nav Covid-19!" "Tā nav infekcijas slimība, un neko līdzīgu neesmu redzējis." Jā un to pieļauj telekomunikāciju industrija.

5G 60 GHz frekvencē, kas ir līmenis, kuru patiesībā viņi vēlas sasniegt, un es teiktu, ka, bļāviens, jau pa kluso ir sasnieguši, aptur cilvēka ķermeni un asins spēju uzņemt skābekli. Ja kādu skar 60 GHz frekvences no 5G, viņi nespēs absorbēt pietiekami daudz skābekli. Viņi vienkārši sabruks uz ielas. Šie simptomi, un tāds rezultāts ir tieši tik līdzīgs tai ainai, ko apraksta Ņujorkas ārsts, sakot, ka nesaprot kas notiek un neko tamlīdzīgu nav redzējis. Pieminēšu vēl šo - viņiem nav bijis pietiekami daudz mirušu cilvēku par spīti manipulācijām ar skaitļiem un pieregulētu max cilvēku mirstību no Covid-19. Bet tajā pašā laikā, jebkādu cēloņu mirstība nepieaug. Viņi būvē ... morgus. Futbola laukumi tiek pārvērsti morgos. Tā tas notiek daudzās valstīs. Notiek sagatavošanās daudzu, daudzu cilvēku nāvēm. Bet nāvju skaits nepieaug. Izņemot Manipulācijas ar skaitļiem neattaisno morgu nepieciešamību. Jo tas nav izdarāms. Ja masīvi tiek būvēti morgi utt. un skaitļi sāk samazināties, kā tas bija Ķīnā - "O, viss cauri." Viņi izskatīsies pēc pilnīgiem muļķiem. Bet kāpēc tad viņi to dara?

Es nesaku, ka tas notiks, bet es saku, ka tas ir kas tāds, kam ir jāseko līdzi - jo vairāk, un tāpēc viņi to dara - tagad visur uzstāda 5G torņus un laiž satelītus, jo vairāk paplašina 5G, jo vairāk 5G ietekmēs populācijas veselību.

Jo vairāk tas ietekmēs populācijas veselību, jo vairāk varēs atsaukties uz Covid-19. Ja 5G sāks palaist 60GHz frekvencē, parādīsies daudz cilvēku, kuri 'noliks karoti', jo nespēs uzņemt skābekli. Ja viņi tā izdarītu, tad būs ar ko piepildīt morgus. Un tad varēs teikt: "Re, tas ir vīruss! mums vajag pastiprināt pašizolāciju. Tai ir jāturpinās vēl un vēl." Mums tam ir jāseko līdzi. Ar līdz šim esošajiem skaitļiem un statistiku ja cilvēki sāks mirt lielā skaitā jebkur pasaulē, kur ir 5G, un ... nonāks šajos morgos, mums būs jāsāk uzdot daudz jautājumi un jāspēj saskaitīt 2+2. Jo šāds uzņemtais kurss mirstības statistikā būs neizskaidrojams, bet ne tad, ja viņi izņems skābekli no atmosfēras. To var izdarīt ļoti mazā apgabalā. Tu vari 'targetēt' veco ļaužu pansionātu. Un tu vari izņemt skābekli ar 5G palīdzību. Un cilvēki nomirs. Un tu saki - Covid-19. Un vai tu zini kas notiek? Cilvēki, kurus es saucu par pilsoņu žurnālistiem, iet ielās un filmē ar savām kamerām un telefoniem, lai šo uzņemtu. Ko viņi dara, kamēr ir slēgtas skolas? Ko viņi dara, kamēr cilvēki ir izolēti mājās? Viņi uzstāda 5G skolās. Vai zini, kur vēl uzstāda 5G? Slimnīcās.. Viņi uzstāda 5G visur. Tad, kad viss būs uzstādīts, viņiem būs spēja manipulēt ar cilvēkiem psiholoģiski un fiziski. Un kurp tas viss ved? Daļēji, kurp? Pretim vakcīnai.

Pirms mēs nonākam pie vakcīnas. Ir redzētas tukšas slimnīcas, ir redzēts neizmantots neatliekamās palīdzības aprīkojums, un dažas no saslimstības līknēm izlīdzinās, kas, kā jau tu teici, nozīmē,  ka tas netiks izmantots. Nē. Tas liks visam šim izskatīties kā pārmērīgai reakcijai, kas ļaus visas pašizolācijas ieviestās normas padarīt viegli atceļamas. Jā. Tieši tā. Jautājums ir - vai viņi ļaus tam notikt? Un vienkārši pateikt 'nē'? Jo te slēpjas atslēga visam. Šī ir tā krāpšana. Kad šie skaitļi, ko paredzēja šī Imperial koledža un muļķis Nīls Fergusons, neīstenosies, Ko tad viņi teiks? Pašizolācija bija iemesls, kādēļ tie neīstenojās. Un būtībā viņi nevar zaudēt. Bet viņi izolēja Itāliju 9. martā un skaitļi ir tikai pieauguši nedēļu pēc nedēļas. Bet Ķīnā tie kritās. Vai viņi ļaus visam tā vienkārši beigties? Vai varbūt viņi pārspīlēti būvē šos  masveida morgus utt. Kādam mērķim?.

Tev ir absolūta taisnība - mediji mums stāsta, starp citu, ar vārdu 'mediji' es nedomāju žurnālistus, viņi nekad nebūs īsti žurnālisti, mediji stāsta par kara zonas slimnīcām. Ja viņi sāks 5G izmantot 60 GHz, lai cilvēkiem neļautu uzņemt skābekli, tad šādā scenārijā kara zonas slimnīcas būs tiešām vajadzīgas. Bet tā kā tas ir patlaban, Tās nav kara zonas slimnīcas. Visā pasaulē cilvēki staigā apkārt ar kamerām, tev ir pilnīga taisnība, par šīm kara zonas slimnīcām un tās ir tukšas! Tukšas! Kāds puisis aizgāja uz slimnīcu Stokmandevilā (Stoke Mandeville). Divas stundas visu filmēja. Visa sasodītā slimnīca bija tukša! Ko viņi izdarīja? Labi pastrādāts, puis. Kāpēc šī slimnīca ir tukša? Tai bija jābūt kara zonai. Viņu ielika cietumā! Par tādu rīcību. Paskaties, tu jau iepriekš to pieminēji, šis ir būtisks moments. Šajā valstī ir valdības departaments. Valdības rupors. To sauc Ofcom Komunikāciju birojs (Office of Communications), kas regulē visas britu raidorganizācijas. Viņi teica, to vada sieviete Melānija Dousa (Melanie Dawes) dāmas un kungi, mums šie vārdi ir jāatceras, un kad mēs kaut daļēji būsim tikuši šim cauri, šie cilvēki ir jāsauc pie atbildības. Mums ir situācija, kad šī sieviete un viņas vadītā organizācija, kas ir valdības departaments, ir teikusi britu raidorganizācijām, un, protams, tās pakļaujas, kā ierasti, bez mugurkaula, ka tiks veiktas nopietnas sankcijas, ja savās raidstacijās TV un radio atļaus jebkādu diskusiju par jebkādu saistību 5G ar tā saukto Covid-19.

Britu valdība kopā ar vienu citu idiotu veselības ministru Metu Henkoku (Matt Hancock) cilvēki sēž savās mājās, 66 miljoni cilvēku šajā valstī, "Sēžu mājās un daru visu, ko man saka" jo šis džeks, kuram tu neuzticētu vadīt LEGO māju, Henkoks, saka, ka visiem tā ir jādara.

Ko mēs darām? Cilvēki kā viņš tagad vēršas pie Silīcija ielejas gigantiem pie Cukerberga, FaceBook, Google, YouTube YouTube pieder Google utt. ka viņiem būtu jābloķē (jābano) tie cilvēki, kuri cenšas sasaistīt 5G un šo Covid-19 krīzi. Tas mums pasaka, pirmkārt, vismazāk viņiem rūp brīvība un tiesības brīvi izteikties, tādējādi tādiem nav tiesību atrasties valdībā un nav tiesību vadīt un regulēt raidorganizāciju darbu. Bet tas mums liecina par ko citu. Otrkārt, tas liecina par to, ka te ir saistība starp 5G un šo veselības krīzi, ko sauc par Covid-19. Pastāv saistība. Ir tikai viens iemesls, kādēļ viņi nevēlas, lai to apspriestu - jo pastāv saistība! Un kurš atbalsta un sekmē 5G ieviešanu? Kurš izsniedz 5G licences? Ofcom! Tā pati sieviete.

Šeit pastāv saistība starp 5G un tā saukto Covid-19 un situāciju, kādā esam. Tieši tāpēc viņi vēlas šo tēmu slēgt. Ja tu nevari uzvarēt debatēs - un viņi noteikti nevar uzvarēt šajā - tad labāk ir iztikt bez tām. Tāda ir katras tirānijas devīze zināmajā cilvēces vēsturē. Un šī ir vienīgā tēma, ko viņi neļauj skart raidorganizācijām. Viņi neaizliedz runāt par vakcīnām, par vēl ko, bet tieši šī specifiskā tēma. Ja mēs [LondonReal] šobrīd būtu radio vai TV stacija, es visticamāk tiktu arestēts. Mūs aizklapētu ciet. Bet mēs neesam, jo viņi mūs nepārvalda.

Šobrīd. Šobrīd. Viņi vēlas, lai šī cenzūra turpinās vēl un vēl, un vēl. Viņu sazvērestības mērķis ir kontrolēt uztveri, kas patiesībā nozīmē uzvedības kontroli. Redzi, kā mums kontrolē uztveri: "Mums ir vīruss, tas ir bīstami!" Tas mūs ir novedis līdz pakļāvībai uzvedībā un mājas arestam. Ja cilvēki apjēgs, ka tāda štrunta vīrusa nemaz nav, un tā ir absolūta krāpšana, tad varbūtība, ka cilvēki turpinās pakļauties, būs krietni mazāka.

Jo viņu uztvere mainās un līdz ar to arī mainās rīcība. Kā veidojas uztvere? Tā veidojas no saņemtās informācijas. Tāpēc viņi vēlas dominēt un kontrolēt informāciju. Uzdosim šādu jautājumu - pieņemot, ka nepastāv nekāda saistība starp 5G un Covid-19, tā saukto pandēmiju, pieņemot, ka nav nekādas saistības, Kāds ļaunums no tā, ja diskutē par tās esamību? Jebkādā raidstacijā. Nekāds! Iemesls, kādēļ viņi nevēlas, lai šo apspriež, ir tāds, ka šāda saistība IR! Un fakts, ka raidorganizācijas spēj tikai "Jā, jaunkundz, atvainojiet, jaunkundz, piedodiet" parāda tikai to, ka viņi ir tikpat kā tukša vieta. Tādas vietnes kā www.davidicke.com, LondonReal un līdzīgas organizācijas visā pasaulē, kurās notiek patiesa žurnālistika, un cilvēkiem ir pieejama patiesā informācija. Neprasi noteicošajiem medijiem, lai tev saka priekšā. Piemēram, BBC. BBC nav ziņu aģentūra, BBC ir valdības departaments! Tie, kurus viņi sauc par žurnālistiem, patiesībā ir civilie kalpi. Viņi paši sevi sauc par žurnālistiem, bet viņi nav. Paskaties uz jebkuru notikumu un BBC tev pasniegs vadošās iekārtas viedokli un sludinās neko citu kā tikai to viedokli. Un neļaus par to uzdot nekādus jautājumus. Tā tas ir katru reizi. BBC jau sen ir tālu no tā, lai kādam vēl būtu jēga un noderīgums no tās...izņemot valdību! Un te mēs nonākam līdz vakcīnām.


Avots: www.davidacke.com LondonReal Gaismas Tīmeklis


 


Tu vari atbalstīt mūsu darbu veicot ziedojumu:

Nelieto paypal? spied šeit.