Skip to main content
 
 

Deivda Aika bloķētās intervijas fragmenti London Real kanālā

 

Ačgārni piebilde. Šis ir VIEDOKLIS. Cilvēka viedoklis. Tā nav ziņa. Ne fake, ne arī re:... kaut kāda tur. Bet uzskatām, ka mūsu pienākums ir izplatīt dažādus viedokļus un tad jau ļaut katram pašam izlemt - viņš tam piekrīt vai nē. Šo viedokli aizsargā LR Satversmes simtais pants, tādēļ arī mēs neuzdrošināmies to pārkāpt.

Nav tāda Covid19. Tas neeksistē. Un es šodien izskaidrošu, kāpēc tā ir un kā pandēmijas ilūzija var tikt radīta. Šis ir Deivida Aika personīgais viedoklis. Viņš nerunā zinātnieku vai mediķu vārdā. Šīs NAV ziņas! Tāpat aicinu akli neticēt nekam no šajā video sacītā pirms paši esat pārbaudījuši vai teiktais ir patiesība.

Viens no ārstiem, kuru darbam es sekoju ir Andrew Kaufman. Viņš medicīnas doktors Amerikā. Viņš darbojas psihiatrijā. Un viņš, tāpat kā daudzi ārsti, kurus nekad neieraudzīsiet BBC, sāka pētīt notikumu secību, kas noveda mūs tur, kur esam. Un tas notika šādi. Kaut kāda iemesla dēļ cilvēki sāka palikt slimi Ķīnā. Un Ķīnas mediķi paņēma plaušu šķidruma ģenētisko materiālu no cilvēkiem, kuri saslima. Bet tikai no dažiem. Šis cilvēku skaits bija ļoti mazs. Un viņi atrada to, ko mēs sauktu par ģenētisko materiālu. Tas nebija izolēts vīruss. Tas bija ģenētiskais materiāls, kurš tur varēja būt no gara saraksta ar iespējamiem iemesliem. Tajā skaitā arī plaušu vēža. Un Viņi nolēma, ka saslimšanas cēlonis bija vīruss. Kas tika nosaukts par Covid19. Tomēr nevienā brīdī šis tā saucamais vīruss netika izolēts no pārējā ģenētiskā materiāla, no kura daudz kas ir atrodams lielākās daļas cilvēku ķermeņos.

Un tā viņi iesāka, pirms vēl sākās testēšana, diagnostificēt cilvēkus pēc simtomiem.

Jūs noteikti esat dzirdējuši šo bieži atkārtojošos ziņu par Corona vīrusu un Covid19 jo ir vairāki Corona vīrusi, ar Covid 19 simptomiem. Jūs redzēsit šo tekstu bieži - "gripai līdzīgi simptomi". Šie gripai līdzīgie simptomi var tikt izraisīti plaša skaita dažādu iemeslu dēļ. Bet viņi nolēma, ka pēc simptomiem, kuri var būt daudz dažādu iemeslu radīti, to tagad sauks par Covid 19.

Tātad, ja bija gripai lidzīgi simptomi - Covid 19. Noklepojas - Covid 19. Un tā skaitļi sāka augt.

Un tad viņi izveido šo testu, jeb sāk lietot šo testu Lai pārbaudītu Covid 19. Un to sauc par RT PCR testu. Un, šis ir interesanti, tas netestē Covid 19.

Tas pārbauda pēc ģenētisko materiālu, kurā ir plašs un dažāds saturs, kurus var izraisīt liels skaits dažādu cēloņu.

Un, ja tests rāda pozitīvu pēc šī ģenētiskā meteriāla, nevis COVID 19 Tu tiec diagnostificēts ar Covid 19. Un, ja Tu nomirsti, tad tiek atzīmēts, ka nāve ir no tā. Tagad aplūkosim šo RT PCR testu. To izgudroja, atklāja vīrs vārdā Kary Mullis. Bioķīmiķis Amerikā 1984. gadā. Un tas tiek lietots, lai censtos diagnosticēt dažādas lietas. Šis pats tests ir tika lietots, lai censtos diagnosticēt plaušu vēzi. Tas pats ģenētiskā materiāla tests, par kuru viņi saka - ja tests ir pozitīvs, tad Tev ir Covid 19. Un ko gan teica šis Kary Mullis - testa izveidotājs. Ka mums vairāk cilvēku vajag pārbaudīt ar Covid19? Testa autors - ko tieši viņš teica.

Šo testu nedrīkst izmantot, lai diagnostificētu infekcijas slimības. Pats izgudrotājs to teica.

Un, ko viņi dara, lai pateiktu mums, kuram ir un kuram nav šis tā saucamais Covid 19. Pēc testa, kurš pēc viņa vārdiem nedrīkst tikt izmantots šim nolūkam. Tātad tu pārbaudi pēc šī ģenētiskā materiāla un Tev ir Covid 19, Bet tas vēl nav viss. Šis tests strādā tā, ka tas palielina šo materiālu. Citiem vārdiem sakot, tas padara to lielāku, vienkārši izsakoties. Un, jo lielāks tas kļūst palielināšanas ciklu rezultātā, tas, ko sauc par slimības cēloni, kļūst lielāks, un to labāk var saskatīt. Vai vismaz var teikt, ka var, pie tā es atgriezīšos. Bet arī viss pārējais ģenētiskā materiāla saturs arī tiek palielināts. Un liela daļa šī ģenētiskā materiāla jau ir ķermenī praktiski visiem cilvēkiem. Un tests strādā šādi. Ir tik viegli mainīt šos skaitļus. Ja Tu, piemēram, izdari 30 līdz 35 palielināšanas ciklus, Tu šajā pozitīvajā testā ienesīsi grupu lietu, kas atrodas šajā ģenētiskajā materiālā, kas sāk kļūt redzami šajā līmenī. Tātad Tu dabūsi kādu skaitu pozitīvu testu, kuri tiks nosaukti Covid 19, bet Tev būs arī negatīvi, jo Tu nebūsi ienesis visu šo ģenētisko materiālu testā. Bet, ja tu palielini ģenētisko materiālu, piemēram, 60 reizes, Tu esi ienesis tik daudz ģenētiskā materiāla saturu kas nonāk testa procesā, ka šādā palielinājuma līmenī, pilnīgi visiem tests rādīs pozitīvu. Jo viss ģenētiskais materiāls, kas ir ķermenī lielākajai daļai cilvēku, tagad tiks novērtēts pozitīvi testā caur šo lielo palielināšanu. Tas nozīmē, ka atkarībā no amplifikācijas ciklu skaita, ko tu izmanto, piemēram, dažādās valstīs, nosaka, cik pozitīvi testi tiek atklāti, pietiek tikai pacelt palielinājuma ciklus, un tu dabūsi vairāk un vairāk pozitīvo skaitu. Un viņi tiks atzīmēti kā Covid 19.

Un vēl kāda lieta. 1890. gadā vīrs vārdā Robert Koch, kas bija bakteriologs un ārsts, izveidoja to, ko sauc par "Koch's postulates". Un šie ir četri kritēriji, lai pierādītu, ka nosauktais infekcijas izraisītājs ir cēlonis tām sekām, kuras tu saisti ar šo infekciju.

  1. Visiem, kuros ir šis izraisītājs, jābūt vieniem un tiem pašiem simptomiem.
  2. Ka Tu esi izolējis šo izraisītāju vienalga, vīrusu, baktēriju, jebko. Ka Tu esi izolējis un tur nav nekāds cits materiāls. Tātad nav piesārņojuma, un nav šādi viltus pozitīvie, kā es izskaidroju. Tu izolē tikai to vienu izraisītāju.
  3. Bet, kad Tu paņem to un injicē to dzīvā organismā šim organismam ir jāsaņem to, ko tu apgalvo, ka tas izraisa. Un, kad tas ir noticis,
  4. Tu spēj, izņemt šo materiālu, kurš, tavuprāt, izraisa slimību, šo infekcijas slimību, laukā no šī organisma un atkal injicē kādā citā un arī viņi saņems to pašu.

Covid 19 sakarā pat ne viens no šiem četriem "Koch's postulates", kurš ir ticis lietots kopš 1890. gada visā pasaulē vadošās medicīnas jomā, lai pierādītu, ka šis ir inficējis un nodara to. Neviens no šiem punktiem nav ticis izmantots un izpildīts. Pilnīgi neviens. Tālāk mēs nonākam pie kaut kā cita, ko Adrew Kaufman atklāja. Un tas bija ļoti būtisks novērojums un pētījums. To varat apskatīt viņa video www.davidicke.com , kad šis būs galā. Kad šūnai notiek saindēšanās, tā izdala kaut ko, ko sauc par ekzosomām. Tā ir daļa no dabiskās ikdienas imūnsistēmas atbildes uz šūnu saindēšanos. Un, kad šīs ekzosomas tiek izdalītas, un tās tiek izdalītas tikai, kad šūna tiek saindēta. Saindēšanās var notikt daudz dažādos veidos.

  1. Tā var būt toksiska.
  2. Tā var būt saindēšanās caur stresu un bailēm. Vai vari iedomāties stresu un bailes, kas pasaulē ir šobrīd?Šīs pašizolēšanās laikā.
  3. To var izraisīt slimība, infekcija.
  4. To var izraisīt elektromagnētiskie lauki.

Tātad šīs ekzosomas tiek izdalītas. Un viena no ekzosomu lomām ir, ka saindētās šūnas brīdina pārējās šūnas, kas pārvietojoties pa ķermeni, "Te ir problēma. Gatavojies, te ir problēma!" Tātad lai ekzosomas tiktu izdalītas vajag tikai saindētas šūnas, kas var notikt šādos dažādos iemeslos. Ko sāka pētīt Kaufmans? Viņš apskatīja ekzosomu attēlus mikroskopā. Kā tieši tās izskatās? Un tad viņš mikroskopā apskatīja to, ko dēvē par Covid 19. Tie bija pilnīgi vienādi. Tālāk viņš sāka pētīt ekzosomu ģenētisko saturu. Ko tu atradīsi plaušu šķidrumā, cilvēkiem kuriem ir problēmas ar plaušām. Jo šīs problēmas rada ekzosomu izdalīšanos. Un viņš apskatīja ģenētisko saturu tam, ko dēvē par Covid 19. Tie ir pilnīgi vienādi visos būtiskākajos parametros. Ekzosomas un tā sauktais Covid 19 pat atrodas vienos un tajos pašos šūnu receptoros. Tie ir, kā Kaufmans to parādīja, viens un tas pats.

Tātad, kas šeit notiek, viņi ir paņēmuši dabisku ķermeņa imūnsistēmas atbildes mehānismu. Uz saindētām šūnām. Un viņi ir pārsaukuši to par Covid 19.

Tātad šis ģenētiskais materiāls, kas tika paņemts no cilvēku plaušām un, kas ir šī testa pamatā, saturēs dabiskā veidā šīs ekzosomas. Un viņi atrod dabisku cilvēka imūnsistēmas atbildi šo sekrētu ar saindētām šūnām, un to nosauc par Covid 19. Tāpēc, ka katram, kuram ir jebkāda līmeņa šūnu toksiskums, izdalīsies šīs ekzosomas, šis potenciāls ir pamats pozitīvajiem testiem "Covid 19 ir pandēmija", ir bezgalīgs. Jau pašā sākumā viņi Ķīnā nolēma, ka tas ir vīruss. Viņi neizolē vīrusu. Viņi diagnosticē to tikai pēc simptomiem. Bet vēlāk sāk lietot testu, kas testē šo ģenētikso materiālu nevis Covid 19. Un tad tas sāk izplatīties arī rietumos. Rietumu ārstiem, māsiņām, medicīnas speciālistiem tiek teikts, ka šis Covid 19 izplatās ārpus Ķīnas. Un, ko viņi sāk darīt? Jebkurš ar gripai līdzīgiem simptomiem tagad tiek atzīts par Covid 19 inficētu tikai un vienīgi uz simptomu pamata. Un šie skaitļi sāk augt. Bet problēma ir tajā, ka šis tiek saukts par nāvējošu vīrusu. Tomēr nemirst tik daudz cilvēku, lai to apstiprinātu. Tādēļ viņi sāk darīt šādi. Katrs, kurš saslimst jebkādu iemeslu dēļ pat tad, ja viņš nokrīt pa kāpnēm un dodas uz slimnīcu, tiek pārbaudīts uz Covid 19.

Taču, tā kā tiek testēts pēc ģenētiskā materiāla, kas ir ķermenī lielai daļai cilvēku, atklāj daudz pozitīvu rezultātu. Un, kaut arī viņi ir slimnīcā pēdējā vēža stadijā, vai ar sirds slimību vai sirdstriekas dēļ, vai citiem gripai līdzīgiem simptomiem, ja viņu ir tests uz Covid 19 bija pozitīvs, ja viņi nomirst viņi tiek oficiāli diagnosticēti kā miruši no Covid 19.

Tu saki, ka kopējais nāvju skaits pasaulē nav mainījies anomāliju veidā, bet mēs esam tos pārsaukuši kā Covid 19, jo tests bija pozitīvs. Un Tu teici, ka retorika, ko izmanto mediji ir - viņi nesaka, ka nomira no Covid 19 bet, ka mira pēc tam, kad tika konstatēts Covid 19.

Kad tev ir pilna kontrole pār skaitļiem, tu pārcel simptomus no citiem cēloņiem. Uz "Tev ir Covid 19". Tu kontrolē skaitļus pēc veida, nevis kā tu testē, ne pēc Covid 19, bet gan pēc ģenētiskā materiāla. Un tu kontrolē nāvju skaitu nosakot, kurš tiek atzīts kā nomiris no Covid 19. Bet patiesībā mira no citām lietām. Cilvēki tiek atzīti par mirušiem no Covid 19, taču tiem patiesībā ir pēdējās stadijas vēzis. Un te vēl viena būtiska lieta. Šie ir oficiālie skaitļi no Itālijas medicīnas organizācijas ko mēs Anglijā sauktu par "National Health Service". 99% no cilvēkiem, kuri "ir miruši no Covid 19" Itālijā, 99% cilvēkiem bija viena, divas, trīs vai vairāk citas veselības problēmas, kuru dēļ viņi bija slimnīcā vai kuru dēļ viņi cieta.

Ir ļoti viegli paņemt cilvēkus, kas mirst citu iemeslu dēļ un pārdēvēt viņus par Covid 19 upuriem.

Tas nenozīmē, ka visas māsiņas un visi dakteri to dara apzināti. Pietiek ar instrukciju, kas nosaka, kā jādara, un cilvēki to arī dara. Tieši tā tas strādā. Un tu pieminēji kaut ko ļoti svarīgu. Pēdējo reizi, kad es skatījos. Skaitļi par visiem nāves cēloņiem kopā Eiropā kopā un Apvienotajā Karalistē nav paaugstinājušies, salīdzinot, piemēram ar pagājušo gadu, tādā mērā, kas pat sāktu sevī iekļaut visus cilvēkus, kuri mums tiek pasniegti kā miruši no Covid 19. Un iemesls ir nav tā, ka daudz vairāk cilvēku būtu sākuši mirt. Viņi tikai tiek pārsaukti kā miruši no Covid 19, kaut gan patiesībā viņi mira no citām slimībām.


Avots: Gaismas Tīmeklis FB lapa


 


Tu vari atbalstīt mūsu darbu veicot ziedojumu:

Nelieto paypal? spied šeit.