Skip to main content
 
 

Ķuzis kandidēs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās no "Jaunās vienotības" saraksta

Šo virsrakstu nekādi nespējām palaist garām. Jo to izlasot neviļus raisās smaids. Tātad tāds bija šis piedāvājums, kura dēļ Rausītis pamuka no labi iesildītās vietiņas? Un kur tad visa filozofēšana par ''bija pienācis laiks'', ''spontāns lēmums'' un tamlīdzīgas pērles no Rausīša? Vai tik nu nebūs tā, ka viņš saprata - s...di ir savārīti ļoti lieli un lai neiesēstos par tiem, fiksi jātiek pie vēl lielākas varas, citādi var nākties nonākt tur, kur pats ar lielu uzcītību gadiem tupinājis vainīgos un ne tik vainīgos, pasūtītos un arī pasūtītājus, ja laikus nenorēķinājās.

Šeit jau arī daudz vairāk ko piebilst nav, ja nu vienīgi, atgādināsim, ka pēc neveiksmīgās epopejas un faktiskās varas zaudēšanas KNAB, Anna (Juta vai kā nu viņu tur sauc patiesībā) un kartona Juris arī lauzās pie teikšanas RD. Nu jau lielie taisnības cīnītāji aizlauzušies pat līdz Saeimai. Jēgas gan maz, bet drošībā kādā, nekādā, tomēr ir. Kartona Jurim gan šī drošība tāda nosacīta, bet tomēr ir. Jo var vismaz skaļi aurot, ka viņu - godīgāko no godīgākajiem, tagad nu vajā par viņa politiskajiem sasniegumiem!?! (interesanti, kādi tieši tie būtu), var pēc pilnas programmas.

Tagad šim bariņam pievienosies arī filozofs Rausītis, kurš vēl nesen apgalvoja, ka politika, tas ir pēdējais, ko viņš gribētu darīt. Bet re kā - pārdomāja! Un Valdības vadītāja amatā esošais dubultpilsonis atplestām rokām pieņem to savās rindās. Tikai jājautā, vai ilgā Zolitūdes traģēdijas izmeklēšana, par kuru šorīt viņš pukojās, daļēji tāda nav bijusi arī Rausīša gadiem stutēto padotot neprofesionalitātes pēc? Vai viena otra administratora nošaušana netālu no IeM un vēlākā Rausīša lielīšanās ar ''visu atradīsim gan slepkavas, gan pasūtītājus'' un jau vēl vēlākais pļurkts, kad saprata, ka neatradīs neko dara godu šim varonim? Vai Sintijas Bāliņas slepkavu faktiskā nemeklēšana (apzinātā) arī dara godu šim jauniceptajam politiķim? Vai Baložu lietā notiesātās mammas spīdzināšana izmeklēšanas izolatorā arī nebūtu viņa atbildības jautājums? Par to, ka viltoja pierādījumus un notiesāja nevainīgu divu nogalinātu bērnu mammu, nemaz nerunāsim. Tā varētu turpināt un turpināt, jo rūgtā patiesība diemžēl ir tāda, ka šis kungs ir nodarījis Latvijas iedzīvotājiem daudz vairāk ļunuma, nekā mēs iedomāties spējam. Un tad jau vēl episkā frāze:''Viņš piedzima viens un nomira viens"! Tas par Liepājā mirušo Ivanu Berladinu. Bet varbūt Rausītim tā vietā lai tēlotu filozofu, vajadzēja panākt, ka viņa paša padotie izglābj mazo puisēnu. Tāda iespēja taču bija. Jo pirmajā dienā, kad visa Latvija vēl cerēja, ka puika atradīsies, bija zvans uz policiju ar info, ka puika varētu būt Dubeņos. Aizbrauca uz turieni tikai pēc desmit dienām, kad puisēns jau sen kā bija miris.

Bet kopumā, jāsaka, ka doršībnieku laušanās politikā mūsu uztverē ir bīstama un ir uzskatāma par Valsts drošības apdraudējumu. Lai gan, par kādu valsti mēs šeit runājam. Par to valsti, kura sāk rīkoties un aizstāvēt savus pilsoņus tikai tad, kad tauta iziet ielās?


Autors: AČGĀRNI.LV

Avots: TVNET

Avots foto: JAUNS.LV


Tu vari atbalstīt mūsu darbu veicot ziedojumu:

Nelieto paypal? spied šeit.